Tento web používá soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vaše osobní údaje chráníme.

Jak nakupovat

Existují dvě možnosti získat krytí Enluxtra. První možnost - koupit v našem eshopu Enluxtru za české koruny. Když chcete využít tuto možnost - můžete postoupit rovnou k nakupování. Druhá možnost - předložit nám poukaz na Enluxtru, vyplněný lékařem. Když máte na mysli jít za lékařem a požádat ho o poukaz, tak my Vám vřele doporučujeme v první řadě u nás na eshopu vyplnit objednávku s platbou poukazem. Tímto my dozvíme o Vašem záměru, a budeme mít možnost ze své strany pomoct Vám v získání poukazu.

Praxe ukazuje, že občas pojištěnci mají problémy se získáním poukazu.

Od Vás se bude potřebovat určitá vytrvalost. Musíte přesvědčit svého lékaře, aby napsal Vám poukaz. Berte zřetel na to, že Enluxtra je novým prostředkem v ČR. V dnešní epidemické době lékaři mají plné ruce práce, a to vůbec ne napovída  aktivnímu seznámení s novinkami. Nebojte se požádat Vašeho lékaře o poukaz na Enluxtru. Ukažte naší stránky, vytisknete potřebné informace včetně návodu na předepisování poukazu.  Nebojte se zapůsobit jako náročnější pacient - jde o Vaše zdraví, takže buďte vytrvalí. 

Vyřizování poukazu občas zabere i několik týdnů. Začněte tím, že koupíte v našem eshopu několik balení krytí, a bezodkladně začnete hojení rány. A potom v relativním klidu dokončite všichni věci s poukazem.

Nemusíte se obávat, že po úspěšném léčení Vám zbydou nějaké kusy krytí. Oni budou použitelný i po letech na všichni druhy rán, se kterými se potkáte Vy a Vaše blízké (a to i na rány akutní - řezné, střelné, popáleniny atd). I když, podle předpisu, uvádíme na obalech omezenou životnost krytí, v praxi vidíme, že působi v plné míře i po sedmi letech od datumu vyhotovení.

Preferujeme platbu kartou (platba Pays) nebo převodem, které budou pro Vás zdarma. V tomto případě dovezeme Vám balík rovnou domů, a za menší peníze. V případě, když budete trvat na platbě dobírkou, tak to bude za poplatek. Doprava při platbě dobírkou taky bude za poplatek, a budete muset zajít pro balík na pobočku Zásilkovny.

Přejeme Vám pevné zdraví.