Tento web používá soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vaše osobní údaje chráníme.

O NÁS

My jsme relativně malý vědecký tým. Nám se povedlo aplikovat své zkušenosti ve vyvoji chytrých polymeru pro účely praktického uplatnění ve zdravotnictví. Jsme navrhli, zrealizoválí a zapatentovalí materiál, který perfektně umí léčit rány všeho druhu.

Naše firma sídlí v Kalifornii. V Severní a Jižní Americe už jsme uznávanou značkou. Stejně tak i ve mnoha dalších zemích světa. V EU krytí Enluxtra je certifikováno od r.2017. Od roku 2019 máme pobočku v ČR a prodáváme tady svůj produkt. Od 1.07.2020 Enluxtra je placená českými zdravotními pojišťovnami.

Za 10 let Enluxtra pomohlá k uzdravení desítkám tisíc lidí. Včetně tisíc pacientů, které nemohly vyléčit ránu mnoha léta, a to za použití všech nejmodernějších prostředků.

Zachránilijsme nemalé množství lidí před amputaci končetin a smrti. To dává nám síly dál pokračovat ve vývoji svých produktu. A taky pracovat nad realizaci dalších idejí pro moderní a chytré materiály ve zdravotnictví.

Budeme rádi, když pomůžeme Vám s řešením Vašich problémů.

Přejeme Vám pevné zdraví.

Tým OSNovative

 

Zde můžete shlédnout naše vědecké publikace.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení