Tento web používá soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vaše osobní údaje chráníme.

Poukaz na léčebnou a ortopedickou pomůcku

Vážení lékaři a milí zákazníci !

 

Od 25.11.2023 přijímáme pouze elektronické poukazy !!

Souvisí to s velkým množstvím chyb v papírových poukazech.

Rádi e-Poukazy obdržíme

a pošleme Vám předepsané produkty.

Státní ústav pro kontrolu léčiv spustil od r. 2022 novou funkcionalitu eReceptu, tzv. elektronický poukaz na zdravotnické prostředky.  Týká se to veškerých typů poukazů, které se dosud předepisovaly v listinné podobě.

V praxi to znamená, že pacientovi bude moci lékař předepsat poukaz v elektronické podobě na všechny zdravotnické prostředky. A to je dobrá zpráva pro pacienty, kteří mají omezenou pohyblivost nebo dostávají poukazy na zdravotnické prostředky opakovaně.

Epoukaz                      IMG_1714

Co je ePoukaz?

ePoukaz podobný klasickému receptu na léky je oficiálním prostředkem pro komunikaci ve vztazích mezi pacientem, lékařem a zdravotní pojišťovnou.

 

Jak vypadá ePoukaz?

Každý ePoukaz má podobu QR-kódu a má nahoře vygenerovaný jedinečný devítimístný identifikátor. 

Jak získat ePoukaz zdravotní pojišťovny?
 
ePoukaz na krytí Enluxtra můžete získat u obvodního lékaře nebo u lékaře specialisty. Krytí Enluxtra mohou předepisovat lékaři bez omezení odborností a libovolné množství. Enluxtra je určena pro léčbu bércových a diabctíckvch vředů, proleženin, chronických a nehojicich se ran. Lékař předepisuje ePoukaz na zdravotnický prostředek pro vlhké hojeni ran (skupina 01).
 
KODY pro preskripcí:
Enluxtra 15 x 15 cm  - kód 5011966
Enluxtra 10 x 10 cm  - kód 5011967
 
Jak uplatnit poukaz?
 

QR-kód a ( nebo ) identifikátor můžete předat nám prostřednictvím sms na naše číslo 773 253 019 nebo poslat mailem na adresu info@enluxtra.eu. 

Doba platnosti ePoukazu, bez ohledu na způsob předání, je 30 dnů, tedy stejná jako v případě papírové podoby. 

 

V praxi občas pacient musí doslova vyžadovat poukaz.!

 

Existují dvě možnosti jak získát od nás krytí Enluxtra. První možnost je zakoupit v našem eshopu Enluxtru za české koruny. Když chcete využít tuto možnost, můžete přistoupit  rovnou k nakupování. Druhá možnost je předložit nám ePoukaz na Enluxtru, vyplněný lékařem. Když máte v plánu jít za lékařem a požádat ho o poukaz, vám vřele doporučujeme vyplnit objednávku s platbou poukazem. A tak se dozvíme o vašem záměru, a budeme mít možnost pomoct vám získat poukaz.

 

A dal všechno záleží na vaši vytrvalosti v komunikaci s doktorem ! Odměnou za vaši vytrvalost bude možnost dostat krytí Enluxtra zcela zdarma…

Už vice něž rok dostáváme ePoukazy z celé ČR. Občas pacient musí bojovat o poukaz měsíc i déle. Ale nemusíte čekat na ePoukaz, můžete na e-shopu   koupít jedno balení nebo několik jednotlivých krytí , a samostatně zahajit lečbu.

Krytí Enluxtra Vás velmi rychle přesvědčí ve své účinnosti. 
Použitím Enluxtra rychle zbavíte se bolesti a nastartujete léčbu.
Za tu dobu stihnete obstarat poukaz.

 

 Takže pozor,

Od 25.11.2023 pro nas platí JEN NOVÁ VERZE POUKAZU - ePoukaz!

 

Tady jsou odpovědi na obecné dotazy, otázky o samotném krytí a o možnostech získat krytí Enluxtra. Nebo můžete jít rovnou k nákupu.

 

V každém případě, když něco zůstává pro vás nejasné, můžete napsat na e-mail info@enluxtra.eu , a nebo volejte na číslo +420773253019 . Pokud všechno co se tyká poukazu je srozumitelné, můžete přistoupit rovnou k nákupu krytí s platbou poukazem.

___________________ 

 

Přejeme vám pevné zdraví.