Tento web používá soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vaše osobní údaje chráníme.

Poukaz na léčebnou a ortopedickou pomůcku

Co je poukaz?

Poukaz podobno klasickému receptu na léky je oficiálním tiskopisem ve vztazích mezi pacientem, lékařem a zdravotní pojišťovnou. Jediný ale zásadní rozdíl: recept může lékař sepsat ihned. Poukaz je ale podmíněný žádankou pojišťovně. Tato podmínka komplikuje práce lékaře, a občas protahuje celý proces léčení a uzdravení.

V praxi občas pacient musí bojovat o poukaz měsíc i více. 

Ale stav pacienta někde potřebuje konat rychle. Proto jsou dvě možnosti.

Existují dvě možnosti získát od nás krytí Enluxtra. První možnost - koupit v našem eshopu Enluxtru za české koruny, Když chcete využít tuto možnost - můžete postoupit rovnou k nakupování. Druhá možnost - předložit nám poukaz na Enluxtru, vyplněný lékařem. Když máte na mysli jít za lékařem a požádat ho o poukaz, tak my vám vřele doporučujeme v první řadě u nás na eshopu vyplnit objednávku s platbou poukazem. Tímto my dozvíme o vašem záměru, a budeme mít možnost ze své strany pomoct vám v získání poukazu.

 

A dal všechno záleží na vaši důkladnosti! Musíte být trošku neskromný – trvat u lékaře o poukaz. Odměnou za vaši vytrvalost bude možnost dostat krytí Enluxtra zcela zdarma.

Už pár měsíců co jsme dostáváme poukazy z celé ČR. Občas pacient musí bojovat o poukaz měsíc i déle. Ale nemusíte čekat se zahájením léčby - koupíte jedno balení nebo několik jednotlivých krytí - zbavíte se bolesti, nastartujete léčbu a přesvědčíte se o účincích krytí Enluxtra. Za tu dobu stihnete obstarat poukaz.

Přejeme vám pevné zdraví!

 

Dole uvádíme informace, které budete potřebovat pro získání poukazu. 

Od 1.10.2019 platí tato nová verze tiskopisu.

(dál povedeme taky i správný způsob sepsání tohoto poukazu)

poukaz celo 1

Poukaz na léčebnou a ortopedickou pomůcku – přední strana

 

12-poukaz-back

Poukaz na léčebnou a ortopedickou pomůcku – zadní strana

V případě, že potřebujete léčit ránu, váš lékař vám vystaví poukaz, který následně pošlete nám do zdravotnických potřeb (Zdravotnické potřeby - Lucie Seifertová, Hlavní třída 267/27, 35301 Mariánské Lázně), a my vám zpět odešleme krytí Enluxtra. Krytí Enluxtra mohou předepisovat lékaři bez omezení odborností a množství.

Platný poukaz musí obsahovat tyto údaje:

  1. Váše Jméno a příjmení, rodné číslo, adresu.
  2. Kód zdravotní pojišťovny, u které jste registrován.
  3. Kód krytí Enluxtra - 5011967 nebo 5011966.
  4. Váše diagnóza spjatá s předepsáním Enluxtra.
  5. Podpis předepisujícího lékaře a datum vystavení poukazu.
  6. Čitelný otisk razítka zdravotnického zařízení a jmenovky lékaře.
  7. Vyplněné a podepsanéVáše potvrzení o převzetí Enluxtra vč. data (na zadní straně).
  8. Registrační kód žádanky o zahájení léčby ( lékař musí oznámit pojišťovně zahájení léčby žádankou; pojišťovna zpět pošle lékaři zaregistrovanou žádanku s registračním kódem ).

             Poukaz je platný po dobu 3 měsíce.

jak na krytí 2

Dole můžete vidět navod vyplnění žádanky a poukazu. A taky můžete ten navod vytisknout - ve spousta připádech to pomůže správně postupovat pacientu a lékaři, a vyhnut se zdržování.

 

Rozepisujemé všechno tak podrobně na základě našich praktických zkušeností - občas vracíme lékaří poukaz i vícekrát, protože nebyl vyplněn správně, a pořád má v sobě nějaké chyby. 

Poukaz, vyplněný chybně bohužel, nemůžeme respektovat !

01 sk. -  Krytí Enluxtra - ZADANKA A POUKAZ 1

Tady jsou odpovědi na obecné dotazy, otázky o samotném krytí a možnostech získat krytí Enluxtra. Nebo můžete jít rovnou k nákupu.

 

V každém případě když něco zůstává pro vás nejasné, můžete napsat na e-mail info@enluxtra.eu , a nebo volejte na číslo +420773253019 . Pokud všechno co se tyká poukazu je srozumitelné, můžete postoupit rovnou k nákupu krytí s platbou poukazem.

 

Přejeme vám pevné zdraví.