Tento web používá soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vaše osobní údaje chráníme.

Diabetická noha

Enluxtra je schopná léčit rány na nohou v důsledku diabetu bezbolestně, rychle a levně. Stejně tak, jako i jiné druhy ran. Musíte se striktně dodržovatpravidel krátkého obrázkového návodu. V případě nejasností můžete podívat na širší obrázkový návod, a nebo se obrátitna doporučení v případě složitých ran. Když se nenajde odpověď i v tomto případě, tak pošlete nám email info@enluxtra.eu nebo zavolejte +420773253019.

JAK NEBEZPEČNÉ JSOU DIABETICKÉ RÁNY?

Statistiky jsou znepokojivé. Míra ztráty končetin v důsledku diabetických ran se často srovnává s mírou ztrát způsobených válkou a rakovinou. Každých 20 sekund někde na světě dojde ke ztrátě končetiny v důsledku cukrovky.
 
ALE - je to jen škrábnutí !!!??
Vředy se nikdy neobjeví ihned jako rozsáhlý defekt, všechny začínají jako nepodstatné prasknutí kůže. Je to smrtící kombinace výše uvedených důvodů, která rychle změní malou ránu na nehojící se vřed. Pokud diabetická rána nebude včas a správně ošetřena, hrozí pacientovi amputace ....

PROČ SE ROZVÍJÍ DIABETICKÉ RÁNY?

Existují dva důvody, proč se diabetické rány vyvíjejí a zůstávají dlouho bez povšimnutí, až dokud ne bude pozdě. Za prvé, zúžené krevní cévy snižují oběh a výživu tkání nohou a chodidel. Za druhé, vysoká hladina cukru v krvi poškozuje nervy, což vede ke sníženému citu.

CO DĚLAT??

Musíme hodně a hodně zdůraznit význam včasné léčby diabetických ran. Pokud se malá rána zahojí dříve, než se z ní vyvine rozsáhlý vřed, má pacient mnohem větší šanci vyhnout se komplikacím. 

 

U pacientů s diabetickou nohou klinické studie Enluxtry vykazují  vynikající výsledky. Ukážeme Vám několik případu hojení diabetických vředů (ale počítejte s citlivým obsahem na fotkách!)

:::::::::::::::::::::  

Případová studie - plně vyléčeý za 7 týdnů diabetický vřed

po 7 měsících neúspěšného léčení mnohými moderními prostředky.

60 letá žena měla sekundární vřed v dusledku dny a neuropatii na boční straně palce pravé nohy. Pacientka je morbidně obézní s existujícím diabetickým plantárním vředem v průběhu 7 měsíců. Mezi komorbidity pacientky patří diabetes mellitus 2. typu, dna, artritida, žilní nedostatečnost, hypertenze, neuropatie a Charcotova choroba nohou.
Po léčení v klinice rána hodně exsudovála ​​a zánět se rozšířil do oblastí kolem rány. Kůže kolem rány byla erytematózní, edematózní a teplá na dotek.

____Enluxtrta léčení diabetické vředu 1

Rána byla hodně vyčerpávající. Převaz byl prováděn jednou denně členem rodiny.

____Enluxtrta léčení diabetické vředu 2

Týden od začátku aplikace krytí Enluxtra. Exsudace se drasticky snížila, a erytém okolo rány byl do značné míry vyřešen. Okraje rány a poddolování se snížily.

____Enluxtrta léčení diabetické vředu 3_1

Rána 100% granulovaná, včetně dříve exponovane šlachy, bez otoků nebo drenáže.

____Enluxtrta léčení diabetické vředu 4

Rána byla plně vyléčená a převazy byly přerušeny.

 

-------------------------------------

 Tady jsou odpovědi na obecné dotazy, otázky o samotném krytí, o poukazu a o možnostech získat krytí Enluxtra. Nebo můžete jít rovnou k nákupu.

Přejeme Vám pevné zdraví.