Tento web používá soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vaše osobní údaje chráníme.

Autolytický debridement k odstranění nekróz

Enluxtra je schopná léčit nekrotické rány bezbolestně, rychle a levně.

Stejně tak, jako i jiné druhy ran.

Enluxtra vytváří optimální vlhké prostředí, a tím podporuje intenzivní přirozený čistící proces v ráně ( autolytický debridement );  tento proces využívá vlastní tělní enzymy a vlhkost k rehydrataci, změkčení a nakonec zkapalnění  nekrotické tkáně a usazenin.

Aby bylo dosaženo nejlepšího výsledku hojení, musí být zkapalněné produkty autolýzy nepřetržitě a netraumaticky evakuovány z rány. Stejně jako škodlivé bakterie, rozpadlé biofilmy, nadměrné soli, toxiny a další žíravé prozánětlivé složky chronického exsudátu. Enluxtra efektivně čistí ránu od všech těchto složek.

ENLUXTRA je schopna postupně, bezbolestně a netraumaticky odstraňovat usazeniny, nekrotické tkáně a jiné neživotaschopné a prozánětlivé složky z lůžka rány, stejně jako snižovat odtok a zápach rány bez použití jakýchkoli enzymatických topických látek.

Pro ošetřování nekrotických ran musíte se striktně dodržovat pravidel krátkého obrázkového návodu. V případě nejasností můžete podívat na širší obrázkový návod, a nebo se obrátitna doporučení v případě složitých ran. Když se nenajde odpověď i v tomto případě, tak pošlete nám email info@enluxtra.eu nebo zavolejte +420773253019.

Uvádíme několik příkladů léčení nekrotických ran.

_ Enluxtra - debridment 1

_ Enluxtra - debridment 3

_ Enluxtra - debridment 5

 

 Další případové studie ( v angličtině )

 

Tady jsou odpovědi na obecné dotazy, otázky o samotném krytí, o poukazu a o možnostech získat krytí Enluxtra. Nebo můžete jít rovnou k nákupu.

Přejeme Vám pevné zdraví.

 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení