Tento web používá soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vaše osobní údaje chráníme.

Autolytický debridement k odstranění nekróz

Enluxtra je schopná léčit nekrotické rány bezbolestně, rychle a levně.

Stejně tak, jako i jiné druhy ran.

Enluxtra vytváří optimální vlhké prostředí, a tím podporuje intenzivní přirozený čistící proces v ráně ( autolytický debridement );  tento proces využívá vlastní tělní enzymy a vlhkost k rehydrataci, změkčení a nakonec zkapalnění  nekrotické tkáně a usazenin.

Aby bylo dosaženo nejlepšího výsledku hojení, musí být zkapalněné produkty autolýzy nepřetržitě a netraumaticky evakuovány z rány. Stejně jako škodlivé bakterie, rozpadlé biofilmy, nadměrné soli, toxiny a další žíravé prozánětlivé složky chronického exsudátu. Enluxtra efektivně čistí ránu od všech těchto složek.

ENLUXTRA je schopna postupně, bezbolestně a netraumaticky odstraňovat usazeniny, nekrotické tkáně a jiné neživotaschopné a prozánětlivé složky z lůžka rány, stejně jako snižovat odtok a zápach rány bez použití jakýchkoli enzymatických topických látek.

Pro ošetřování nekrotických ran musíte se striktně dodržovat pravidel krátkého obrázkového návodu. V případě nejasností můžete podívat na širší obrázkový návod, a nebo se obrátitna doporučení v případě složitých ran. Když se nenajde odpověď i v tomto případě, tak pošlete nám email info@enluxtra.eu nebo zavolejte +420773253019.

Uvádíme několik příkladů léčení nekrotických ran.

_ Enluxtra - debridment 1

_ Enluxtra - debridment 3

_ Enluxtra - debridment 5

 

 Další případové studie ( v angličtině )

 

Tady jsou odpovědi na obecné dotazy, otázky o samotném krytí, o poukazu a o možnostech získat krytí Enluxtra. Nebo můžete jít rovnou k nákupu.

Přejeme Vám pevné zdraví.