Tento web používá soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vaše osobní údaje chráníme.

Pooperační rány

Enluxtra je schopná léčit pooperační rány bezbolestně, rychle a levně. Stejně tak, jako i jiné druhy ran. Musíte se striktně dodržovat pravidel krátkého obrázkového návodu. V případě nejasností můžete se podívat na širší obrázkový návod, a nebo se obrátit na doporučení v případě složitých ran. Když se nenajde odpověď i v tomto případě, tak pošlete nám email info@enluxtra.eu nebo zavolejte +420773253019.

 

Uvádíme pripadovou studie, která dobré naznačuje rozdíl mezi alternativní technologie a krytím Enluxtra ( pozor! - citlivý obsah na fotografiích )

Případová studie - pooperační rána

Muž (72 let) trpící cukrovkou, hypertenzí, dyslipidémií, četnými předchozími infekcemi chodidla. Prošel druhou paprskovou amputací z důvodu osteomyelitidy. V období 14 dní po operaci, pahýl praskal z důvodu předčasného pohybu. Podtlakové uzavření rány bylo následně aplikováno během 17 dnů po operaci.

_ Enluxtra - pooperacni-rany 1 — копия

Týden 1 po aplikaci Enluxtra ● Zlepšení stavu ● macerace zmírněna ● povšimněte si odvodu tekutiny k okrajům krytí ● Týdenní reaplikace Enluxtra

_ Enluxtra - pooperační rána 22

3 týdenní aplikace Enluxtra

● Výrazné zlepšení klinického stavu

_ Enluxtra - pooperační rána 31

  

Tady jsou odpovědi na obecné dotazy, otázky o samotném krytí, o poukazu a o možnostech získat krytí Enluxtra. Nebo můžete jít rovnou k nákupu.

Přejeme Vám pevné zdraví.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení