Tento web používá soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vaše osobní údaje chráníme.

Pooperační rány

Enluxtra je schopná léčit pooperační rány bezbolestně, rychle a levně. Stejně tak, jako i jiné druhy ran. Musíte se striktně dodržovat pravidel krátkého obrázkového návodu. V případě nejasností můžete se podívat na širší obrázkový návod, a nebo se obrátit na doporučení v případě složitých ran. Když se nenajde odpověď i v tomto případě, tak pošlete nám email info@enluxtra.eu nebo zavolejte +420773253019.

 

Uvádíme pripadovou studie, která dobré naznačuje rozdíl mezi alternativní technologie a krytím Enluxtra ( pozor! - citlivý obsah na fotografiích )

Případová studie - pooperační rána

Muž (72 let) trpící cukrovkou, hypertenzí, dyslipidémií, četnými předchozími infekcemi chodidla. Prošel druhou paprskovou amputací z důvodu osteomyelitidy. V období 14 dní po operaci, pahýl praskal z důvodu předčasného pohybu. Podtlakové uzavření rány bylo následně aplikováno během 17 dnů po operaci.

_ Enluxtra - pooperacni-rany 1 — копия

Týden 1 po aplikaci Enluxtra ● Zlepšení stavu ● macerace zmírněna ● povšimněte si odvodu tekutiny k okrajům krytí ● Týdenní reaplikace Enluxtra

_ Enluxtra - pooperační rána 22

3 týdenní aplikace Enluxtra

● Výrazné zlepšení klinického stavu

_ Enluxtra - pooperační rána 31

  

Tady jsou odpovědi na obecné dotazy, otázky o samotném krytí, o poukazu a o možnostech získat krytí Enluxtra. Nebo můžete jít rovnou k nákupu.

Přejeme Vám pevné zdraví.