Tento web používá soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vaše osobní údaje chráníme.

Bércové vředy

Enluxtra je schopná léčit bércové vředy bezbolestně, rychle a levně. Stejně tak, jako i jiné druhy ran. Musíte se striktně dodržovat pravidel krátkého obrázkového návodu. V případě nejasností můžete podívat na širší obrázkový návod, a nebo se obrátit na doporučení v případě složitých ran. Když se nenajde odpověď i v tomto případě, tak pošlete nám email info@enluxtra.eu nebo zavolejte +420773253019.

Hojení bércových vředů Enluxtrou je velmi snadné. Každý trochu šikovnější pacient dokáže aplikovat Enluxtru v domácích podmínkách. Většinou už po prvních převazech pacient pocítí úlevu a zmírnění bolesti. S každým dalším převázem hojení rány viditelně pokračuje, a to přináší zlepšení psychologického stavu pacienta a optimistickou náladu. Od začátku až dokonce hojení potřebuje se jenom jeden druh krytí. Postupy s ním jsou jednoduché. Zvětšuje se celková pohyblivost. Jde nahoru kvalita života. A to všechno my Vám z celého srdce přejeme. 

Vše, co musíte udělat - vybrat správnou velikost krytí. Zdravotní sestry, domácí pečovatelé i pacienti se mohou sami učit podle našich návodu.

Dole můžete shlédnout příklad úspěšného léčení bércového vředů krytím Enluxtra (2 měs.) po 4 mísících neúspěchu hojení jinými moderními prostředky.

(počítejte s citlivým obsahem na fotkách!).

Popis rány a původní léčba: před začátkem léčení Enluxtrou byl vřed vlhký a nacházel se v zánětlivé fázi hojení; častý výskyt kvasinkových a mykotických infekcí;nepříjemné svědění v okolí rány; kvůli nedostatek spánku a nepohodlí;

léčba triamcinolonem, antimykotickými krémy a kožními antibiotiky; bylo na ránu aplikováno množství různých obvazových materiálů včetně pěn, alginátů, alginátů se stříbrem a polymerních membránových obvazů. Bohužel se po aplikaci žádného z uvedených materiálů množství a typ sekrece nezměnilo. Po 4 měsících intenzivní péče byl vřed stále mokrého vzhledu, hypergranulovaný s vydutými okraji.

Začátek léčení Enluxtrou IMG_6921

Svědění a podráždění bylo odstraněno již po týdnu od první aplikací. Po dvou týdnech byl výtok exsudátu viditelně zredukován.

IMG_6922

Po 4 týdnech lůžko rány je zcela srovnané s okolní kůži a pokrývá se epitelem. Rozměr rány viditelně se zmenšil.

IMG_6923

Po dvou měsících došlo k zacelení rány a celkovému obnovení epitelu.

Aplikace obvazového krytí byla ukončena.

IMG_6924

Uvedený příklad opakuje se prakticky pokaždé, když bércový vřed je lečem krytím Enluxtra po měsícih ( občas i letech ! ) neúspěchu s používáním alternativníh prostředku. S tímto krátce popsaným léčením můžete seznámit podrobně (Pripadova studie 1 )  

Případová studie 1- Venózní bércový vřed v důsledku chronické žilní nedostatečností (pacient 53let). 

Můžete se podívat i na další příklady úspěšného léčení bércových vředů krytím Enluxtra.

  Další případové studie ( v angličtině )

Tady jsou odpovědi na obecné dotazy, otázky o samotném krytí, o poukazu a o možnostech získat krytí Enluxtra. Nebo můžete jít rovnou k nákupu.

 

Přejeme Vám pevné zdraví.

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení