Tento web používá soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vaše osobní údaje chráníme.

Bércové vředy

Enluxtra je schopná léčit bércové vředy bezbolestně, rychle a levně. Stejně tak, jako i jiné druhy ran. Musíte striktně dodržovat pravidla krátkého obrázkového návodu. V případě nejasností můžete se podívat na širší obrázkový návod, a nebo se obrátit na doporučení v případě složitých ran. Když se nenajde odpověď i v tomto případě, tak pošlete nám email info@enluxtra.eu nebo zavolejte +420773253019.

Hojení bércových vředů Enluxtrou je velmi snadné. Každý trochu šikovnější pacient dokáže aplikovat Enluxtru v domácích podmínkách. Většinou už po prvních převazech pacient pocítí úlevu a zmírnění bolesti. S každým dalším převázem hojení rány viditelně pokračuje. A to přináší zlepšení psychického stavu pacienta a optimistickou náladu. Od začátku až do konce hojení potřebujete jenom jeden druh krytí. Postupy s ním jsou jednoduché, zvětšuje se celková pohyblivost a jde nahoru kvalita života. A to všechno my Vám z celého srdce přejeme. 

Vše, co musíte udělat, pouze vybrat správnou velikost krytí. Zdravotní sestry, domácí pečovatelé i samotní pacienti se mohou učit podle naších návodů.

Dále můžete shlédnout příklad úspěšného léčení bércového vředu krytím Enluxtra (2 měs.) po 4 měsících neúspěšného hojení jinými moderními prostředky.

(počítejte s citlivým obsahem na fotografiich!).

Popis rány a původní léčba: před začátkem léčení Enluxtrou byl vřed vlhký a nacházel se v zánětlivé fázi hojení. Častý výskyt kvasinkových a mykotických infekcí. Nepříjemné svědění v okolí rány. A proto vzníká u pacienta nedostatek spánku a celková nepohoda.

Byla provedená léčba triamcinolonem, antimykotickými krémy a kožními antibiotiky. Bylo na ránu aplikováno množství různých obvazových materiálů včetně pěn, alginátů, alginátů se stříbrem a polymerních membránových obvazů. Bohužel po aplikaci žádného z uvedených materiálů, množství a typ sekrece se nezměnilo. Po 4 měsících intenzivní péče, vřed stále měl mokrý vzhled, byl hypergranulovaný s vydutými okraji.

Začátek léčení Enluxtrou. IMG_6921

Svědění a podráždění bylo odstraněno již po týdnu od první aplikace Enluxtry. Po dvou týdnech byl výtok exsudátu viditelně zredukován.

IMG_6922

Po 4 týdnech lůžko rány bylo zcela srovnané s okolní kůži, a zatahlo se epitelem. Rozměr rány se viditelně zmenšil.

IMG_6923

Po dvou měsících došlo k zacelení rány a celkovému obnovení epitelu.

Aplikace obvazového krytí byla ukončena.

IMG_6924

Uvedený příklad se prakticky opakuje pokaždé, když bércový vřed je léčen krytím Enluxtra, na rozdil od dlouhodobé neúspěšné lečbý s použítím alternativníh prostředků. S tímto krátce popsaným léčebným postupém se můžete seznamit podrobně (Případová studie 1 )  

Případová studie 1- Venózní bércový vřed v důsledku chronické žilní nedostatečností (pacient 53let). 

Můžete se podívat i na další příklady úspěšného léčení bércových vředů krytím Enluxtra.

  Další případová studia ( v angličtině )

Tady jsou odpovědi na obecné dotazy, otázky o samotném krytí, o získani poukazu a o možnosti získat krytí Enluxtra. Nebo můžete jít rovnou k nákupu.

 

Přejeme Vám pevné zdraví.