Tento web používá soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vaše osobní údaje chráníme.

Bércové vředy

Enluxtra je schopná léčit bércové vředy bezbolestně, rychle a levně. Stejně tak, jako i jiné druhy ran. Musíte se striktně dodržovat pravidel krátkého obrázkového návodu. V případě nejasností můžete podívat na širší obrázkový návod, a nebo se obrátit na doporučení v případě složitých ran. Když se nenajde odpověď i v tomto případě, tak pošlete nám email info@enluxtra.eu nebo zavolejte +420773253019.

Hojení bércových vředů Enluxtrou je velmi snadné. Každý trochu šikovnější pacient dokáže aplikovat Enluxtru v domácích podmínkách. Většinou už po prvních převazech pacient pocítí úlevu a zmírnění bolesti. S každým dalším převázem hojení rány viditelně pokračuje, a to přináší zlepšení psychologického stavu pacienta a optimistickou náladu. Od začátku až dokonce hojení potřebuje se jenom jeden druh krytí. Postupy s ním jsou jednoduché. Zvětšuje se celková pohyblivost. Jde nahoru kvalita života. A to všechno my Vám z celého srdce přejeme. 

Vše, co musíte udělat - vybrat správnou velikost krytí. Zdravotní sestry, domácí pečovatelé i pacienti se mohou sami učit podle našich návodu.

Dole můžete shlédnout příklad úspěšného léčení bércového vředů krytím Enluxtra (2 měs.) po 4 mísících neúspěchu hojení jinými moderními prostředky.

(počítejte s citlivým obsahem na fotkách!).

Popis rány a původní léčba: před začátkem léčení Enluxtrou byl vřed vlhký a nacházel se v zánětlivé fázi hojení; častý výskyt kvasinkových a mykotických infekcí;nepříjemné svědění v okolí rány; kvůli nedostatek spánku a nepohodlí;

léčba triamcinolonem, antimykotickými krémy a kožními antibiotiky; bylo na ránu aplikováno množství různých obvazových materiálů včetně pěn, alginátů, alginátů se stříbrem a polymerních membránových obvazů. Bohužel se po aplikaci žádného z uvedených materiálů množství a typ sekrece nezměnilo. Po 4 měsících intenzivní péče byl vřed stále mokrého vzhledu, hypergranulovaný s vydutými okraji.

Začátek léčení Enluxtrou IMG_6921

Svědění a podráždění bylo odstraněno již po týdnu od první aplikací. Po dvou týdnech byl výtok exsudátu viditelně zredukován.

IMG_6922

Po 4 týdnech lůžko rány je zcela srovnané s okolní kůži a pokrývá se epitelem. Rozměr rány viditelně se zmenšil.

IMG_6923

Po dvou měsících došlo k zacelení rány a celkovému obnovení epitelu.

Aplikace obvazového krytí byla ukončena.

IMG_6924

Uvedený příklad opakuje se prakticky pokaždé, když bércový vřed je lečem krytím Enluxtra po měsícih ( občas i letech ! ) neúspěchu s používáním alternativníh prostředku. S tímto krátce popsaným léčením můžete seznámit podrobně (Pripadova studie 1 )  

Případová studie 1- Venózní bércový vřed v důsledku chronické žilní nedostatečností (pacient 53let). 

Můžete se podívat i na další příklady úspěšného léčení bércových vředů krytím Enluxtra.

  Další případové studie ( v angličtině )

Tady jsou odpovědi na obecné dotazy, otázky o samotném krytí, o poukazu a o možnostech získat krytí Enluxtra. Nebo můžete jít rovnou k nákupu.

 

Přejeme Vám pevné zdraví.