Tento web používá soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vaše osobní údaje chráníme.

Každý zvítězí nad ránou!

Vážení zákazníci,

když vám nebo vašim příbuzným nehojí se rána, tak máme pro vás řešeni.

kazdy zvitezi image 4

Nabízíme krytí Enluxtra -

péče o rány bez bolesti,

jednoduchou, rýchlou a levnou.

Enluxtra je schopná vyléčit kteroukoliv ránu! -

bez ohledu na to, ve kterém stavu rána je, a na kterém místě se nachází. Není třeba žádné složité postupy - každý trošku šikovnější pacient dokáže aplikovat Enluxtru v domácích podmínkách.  Hlavně pro vás - nepropadnout pesimismu. Protože předchozí nezdařené pokusy s hojením rány vyvolávají určitou nedůvěru k dalším řešením. Ale poslechněte co na to říká vrchní sestra nemocnice po osobních zkušenostech: „Zdravotnický personál byl ze začátku na pochybách. Čím jednodušší je postup převazování, tím míň tomu naše sestřičky věří – velmi rychle se to obrátilo, když zjistily, že dochází k zázrakům. Již po prvních několika převazech s Enluxtrou byly sestřičky nadšené…».

Tady můžete seznámit se z názorem pacientů a přečíst odpovědi na obecné dotazy, otázky o samotném krytí, o poukazu a o možnostech získat krytí Enluxtra. Nebo můžete jít rovnou k nákupu.

Přejeme vám pevné zdraví.

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení